Bändist

Nooruslikust elujõust ja lahvatavast energiast pakatav professionaalne muusikaline peo- ja möllukollektiiv HELDENE AEG esitab tuntud lugusid omas mahlas ning on hea tuju maaletoojad!

Olgu Sinu sündmus talvine jõulu- või uusaastapidu, vanaisa juubel, suvine grilliüritus, pulmad, jaanipäev, ettevõtte suvepäevad või lihtsalt Sinu meeletu salasoov MÖLLATA ja TANTSIDA, värvikireva ja rütmilise tantsumuusika kutsub platsile ka kõige puisemad puujalad. Heldene Aeg muusikute kõla ja karakterit iseloomustavad kõige paremini sõnad: funk, gospel, jazz ja soul. Meie seltsis kestab pidu varajaste hommikutundideni ning tantsuõhtust jääv õnnetunne on Sinuga pikalt ka pärast sündmust!

Bänd sai alguse 2017. aasta suvel, kui olime kutsutud esinema ühele juubelipeole. Viis minutit enne etteastet tuli meie juurde õhtujuht, kes küsis kollektiivi nime, mida meil selleks hetkeks veel polnud. Kärmelt panime pead kokku ning algas tohutu mõttelihaste ragistamine. Pingelisel hetkel sadas nurga tagant välja meie lõuapoolik-trompetist Rauno, kes bändi aktiivset mõttetööd nähes hüüdis olukorra vürtsitamiseks “Heldene aeg!”. Asi oli otsustatud. Inspireerituna joviaalsest väljahõikest sai meeletu ajuragina saatel bändi nimeks üks ja ainus… HELDENE AEG!

Meile on oluline, et Sinu sündmus saaks peetud nii, et rõõmu ja kirkaid mälestusi toimunust jätkub kõigile uue taaskohtumiseni. Oleme vastutulelikud Sinu soovidele ja tagame 100% rahulolu kõikidele osapooltele. Võtame hea meelega vastu huvitavaid väljakutseid esitamaks soovilugusid pulmatseremoonial või teistel erilistel hetkedel ning kokkuleppel on Teie teenistuses ka Heldene Aeg DJ’d, kellega koos tantsides ja puusade nõksudes saab varaseid hommikutunde vastu võtta.

Heldene Aeg koosseisu kuuluvad:

Kristina Viktoria Hedman aka „Viki“ – vokaal

Karl Madis Pennar aka „Pennar“ – kitarr, taustvokaal

Joosep Talumaa aka „Joss“ – basskitarr, taustvokaal

Allan Kaljaste aka „Allan“ – saksofon

Madis Katkosilt aka „Katko“ – trummid

Mathei Florea – klahvpill

Mikk Uusmäe – trompet

Karl-Eric Alert – helikunstnik

Olenevalt sündmusest võib koosseis muutuda.

Share: